Sports

Williamsas apie NBA krepšinį: „Niekas ten nesigina“ / Naujienos


Nuotr.: USA Today – Scanpix, Seffi Magriso/Euroleague Basketball by way of Getty Images

Tel Avivo „Maccabi“ puolėjas Derrickas Williamsas 2011 m. NBA naujokų biržoje buvo antrasis šaukimas.

Per 428 NBA rungtynes ​​su „Timberwolves“, „Kings“, „Knicks“, „Heat“, „Cavaliers“ ir „Lakers“ 30-metis amerikietis per karjerą vidutiniškai pelnė 8,9 taško, atkovojo po 4 kamuolius ir atliko po 0,7 rezultatyvaus perdavimo.

Williamso karjera į Europą persikėlė 2018 m., kai Miuncheno „Bayern“ pasirašė sutartį su atletišku puolėju prieš 2018–2019 m. sezoną. Po Vokietijoje praleisto laiko Williamsas žaidė Stambulo „Fenerbahče“ ir „Valencia“ klubuose, o dabar gina „Maccabi“ spalvas.

Williamsas puikiai žino tiek Europos, tiek Amerikos krepšinio stilius.

Jis socialiniame tinkle „Twitter“ išsakė savo mintis apie NBA krepšinį, kuriame, kaip teigia žaidėjas, trūksta gynybinių pastangų.

„Niekas nežaidžia gynyboje… žaidėjai visada keičiasi ties užtvaromis, internet aukštaūgiai, kurie negali keistis. Kiekvienos rungtynės „Visų žvaigždžių“ rungtynių rezultatu, turiu omenyje kelis 145:138 rezultatus per vakarą. Man juokinga, kai sakoma, kad tik tam tikri žaidėjai NBA nesigina“, – rašė Williamsas.

Williamsas taip pat papasakojo apie savo patirtį su George’u Karlu Sakramento „Kings“ 2015 m.

„Jie to nori. Jie nori, kad žaidėjai, kurie nemeta tritaškių… Mestų tritaškius. Karlas man pasakė: „Dėjimas arba tritaškis… Jeigu mėtysi iš vidutinio nuotolio, aš tave pakeisiu.“

Negalima ginčytis su žmogumi, kuris remiasi vien kompiuteriu, pašalina įgūdžius, IQ, laiką, ritmą – viską, kas rūpi tikrajame krepšinyje“, – savo laiką stipriausioje lygoje prisiminė Williamsas.

„Maccabi“ Eurolygos sezoną neseniai baigė atkrintamosiose, kur 0-3 nusileido Madrido „Real“.

Williamsas per 35 Eurolygos rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 9,4 taško, atkovodavo po 3,1 kamuolio, atlikdavo po 0,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 9,1 naudingumo balo.Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close