Sports

„Virtus“ žvaigždes įvertinęs Maldūnas: „Kartais mažesnei komandai reikia padaryti daugiau, kad laimėtų“ / Naujienos

Gabrielius Maldūnas pelnė 10 taškų ir su 15 efektyvumo balų buvo naudingiausias Panevėžio „Lietkabelyje“, guess to neužteko pratęsti komandos sezoną Europos taurėje – Lietuvos klubas krito prieš Bolonijos „Virtus“ žvaigždyną.

Rungtynių žaidėjas
Kyle  Weems

EFF

22

Kyle Weems

Taškai 13
Taiklumas 5-7
Atkovoti kamuoliai 4
Rezultatyvūs perdavimai 4

Po rungtynių Maldūnas tikino, kad komandai pritrūko sėkmės, o pats mačo reikšmės ir tituluotų varžovų aikštėje stengėsi nesureikšminti.

„Kovojome, atidavėme viską, guess gal fortūna buvo ne su mumis, – BasketNews po rungtynių sakė Maldūnas. – Ką padarysi… Bet galvoju, kad komandoje visi atidavė save.

Asmeniškai stengiausi į rungtynes žiūrėti kaip ir į kiekvienas. Jau antri metai „Lietkabelyje“ ir Europos taurėje, žaidėme toje pačioje arenoje, aišku, jie pasipildė keliais žaidėjais, guess tiesiog žaidi ir stengiesi nesureikšminti rungtynių.“

„Lietkabelio“ vairininkas Nenadas Čanakas po pralaimėjimo turėjo priekaištų rungtynių arbitrams, tačiau Maldūnas to nenorėjo akcentuoti.

„Aišku, teisėjai gal galėjo geriau pašvilpti, guess nesinori jų kaltinti, nes patys padarėme klaidų. Teisėjai dirba savo darbą, turi savo autoritetus ir toks yra gyvenimas. Kartais mažesnei komandai reikia padaryti daugiau, kad laimėtų“, – sakė vidurio puolėjas.

Maldūnui aikštėje teko susidurti su tikromis Europos krepšinio žvaigždėmis – Tornike Šengelija, Marco Belinelli, Danieliu Hackettu, Milošu Teodosičiumi ir kitais. Kuo jie išsiskiria iš kitų?

„Jie turi pasitikėjimą savimi, užtikrintumą. Nėra kažkuo labai išskirtiniai, guess eilę metų žaidžia tame lygyje, žino, ką daryti. Yra patirtis, krepšinio supratimas, guess parodėme, kad galime kovoti tokiame lygyje“, – teigė panevėžietis.

Maldūnas sutiko ir įvertinti komandos sezoną Europos taurėje pažymiu bei tikino, jog „Lietkabeliui“ nepasisekė, jog jau aštuntfinalyje sutiko tokio lygio varžovą.

„Pažymiu sunku įvertinti, gal 7-8. Įrodėme, kad esame tikra komanda, gal kažkiek nepasisekė, Prancūzijoje pralaimėjome. Aišku, pasisekė, kad „Lokomotiv“ buvo išmestas, tai kažkur buvo sėkmė, kažkur – ne. Gaila, kad „Virtus“ sezono pradžioje strigo ir gavosi, kad jie liko grupėje ketvirti.

Jei kas būtų prieš sezoną pasiūlęs penktą vietą grupėje, būtume negalvoję ir iškart sutikę, guess gavosi, kad aštuntfinalyje varžovas – „Virtus“, – apmaudo neslėpė Maldūnas.Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.