Sports

Vera karjeras pirmajā UFC main event dominē pār Fontu – Cīņas sports – Sportacentrs.com

• 29 gadus vecajam Marlonam Veram šis bija pirmais karjeras iznāciens UFC cīņu šova foremost occasion [galvenajā cīņā]. Šo iespēju Vera izmantoja lieliski, piecu raundu divkaujā dominējot pār piecus gadus vecāko Robu Fontu.

• Jāatzīmē, ka pirms cīņas Fontam neizdevās iekļauties kategorijas pieļaujamajā svarā (61,2 kg), to pārsniedzot par 1,1 kg. Par sodu amerikānim pretinieka labā nācās šķirties no 20% sava honorāra, tomēr, to, visticamāk, Fontam izdevās atpelnīt, jo duelis ar Veru tika atzīts par vakara labāko cīņu, katram tiekot pie 50 tūkstošu dolāru bonusa.

• Fonts uzbruka ar lielu intensitāti, izdarot daudz sitienu un kombināciju boksa apmaiņās, tomēr labāk sāpīgākos punktus pretinieka aizsardzībā izdevās uztaustīt Veram, kurš biežāk lika lietā spērienus ar kājām.

• Cīņas gaitā Vera vairākkārt nosūtīja pretinieku nokdaunā, taču Fontam izdevās atgūties un izvilkt cīņu līdz beigām. Pirmo reizi Fonts nonāca nokdaunā otrā raunda izskaņā, izlaižot lielisku Veras kreiso huku.

• Fonts gan turpinājumā savu spēles plānu nemainīja, par ko Vera atkal amerikānim lika samaksāt – šoreiz jau pēc spēriena ar ceļgalu. Atkal Robu paglāba raunda beigu signāls, tomēr jau nākamajā raundā izlaists spēriens atkal nolika Fontu uz lāpstiņām.

• Lai arī noslēgt cīņu priekšlaicīgi Veram tā arī neizdevās, pēc aizvadītiem pieciem raundiem par uzvarētāju šaubu nebija – Ekvadoras cīkstonis guva savu trešo uzvaru pēc kārtas, savukārt Fontam – otrā neveiksme.

• Pirms šīs cīņas UFC vieglākā svara divīzijas reitingā Fonts un Vera ieņēma attiecīgi piekto un astoto vietu. Pēc izcīnītās uzvaras Vera darīja zināmu, ka turpinājumā gaida cīņu ar kādu no reitinga prime 4 cīkstoņiem.

Izmantotie resursi:
https://www.mmafighting.com/

Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close