Sports

Trilerį namuose laimėjusi „AX Armani“ išlygino serijos rezultatą

Eurolygos ketvirtfinalio etape antrąsias tarpusavio rungtynes sužaidė Milano „AX Armani“ ekipa ir Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai.

Po permainingos kovos Milane pergalę iškovojo šeimininkai – 73:66 (19:17, 14:16, 20:19, 20:14) .

Pirmąjį mačą Milane Ergino Atamano auklėtiniai laimėjo 64:48, tad dabar serijoje iki trijų pergalių rezultatas dabar lygus – 1:1.

„AX Armani“ ekipai padėti negalėjo Nicolo Melli, kuris patyrė traumą pirmajame serijos susitikime. Šio mačo ketvirtajame kėlinyje traumas patyrė puikiai iki tol žaidęs Sergio Rodriguezas bei Malcolmas Delaney. Stambulo klubui nerimo kelti gali tai, kad ir Vasilije Micičius susižeidė ketvirtajame ketvirtyje.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis (4:4), tačiau tuomet svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir po Bryanto Dunstono dvitaškio svečių pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų – 10:4. Vis tik Milano klubas nesutriko ir po Sergio Rodriguezo dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 2 (8:10), o Benas Bentilas rezultatą išlygino – 10:10. Tritaškį pataikė Vasilije Micičius (13:10), tačiau po S.Rodriguezo baudų jau priekyje buvo „AX Armani“ – 14:13. Po pirmojo ketvirčio S.Rodriguezo vedami šeimininkai pirmavo 19:15.

Antrąjį ketvirtį gerai pradėjo „Anadolu Efes“ ir po Tiboro Pleisso tritaškio jau buvo priekyje (20:19), tačiau taškais atsakė Kalebas Tarčewskis – 21:20. Įpusėjus antrajam kėliniui italų klubas pirmavo 27:25, tačiau tuomet puolime iššovė Shane’as Larkinas ir Chrisas Singletonas – 33:27. Vis tik prieš pertrauką sėkmingiau sužaidė Milano ekipa ir su antrojo kėlinio sirena Sh.Shieldsas išlygino rezultatą – 33:33.

Trečiąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo Sh.Shieldsas (36:33) ir nors taškais atsakė Sh.Larkinas (35:36), tačiau Milano klubo danas pelnė dar 6 taškus iš eilės – 42:35. Svečių atsilikimą sumažino Adrienas Moermanas (37:42), tačiau likus žaisti 4 minutes „AX Armani“ pranašumas šoktelėjo iki 9 taškų – 50:41. Nors dvitaškį pataikė Sh.Larkinas, guess Giampaolo Ricci atsakė tritaškiu 53:43. Atsilikimą vėl mažino V.Micičius (48:53), o dvitaškį dar pridėjo Rodrigue’as Beaubois – 50:53. Ketvirčio pabaigoje V.Micičius sumažino šeimininkų pranašumą iki minimalaus – 53:52.

Lemiamą kėlinį vėl dvitaškiu atidarė Sh.Shieldsas (55:52), o pirmąjį Stambulo ekipos tašką po techninės M.Delaney pražangos pelnė Sh.Larkinas – 53:55. Rezultatą išlygino Elijah Bryantas (55:55), o aikštę susižeidęs čiurną paliko S.Rodriguezas. Milano klubui pranašumą tritaškių grąžino T.Danielsas (58:55), guess pataikė ir E.Bryantas (58:58), o V.Micičius išvedė į priekį Stambulo komandą – 60:58. Vieną baudą iš dviejų pataikė Sh.Shieldsas (59:60), o Sh.Larkinas atsakė 3 tiksliomis baudomis – 63:59. Iniciatyvos vėl ėmesi Sh.Shieldsas (61:63), o B.Bentilas tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį – 64:63. Atsakyti tritaškiu netruko ir Sh.Larkinas (66:64), guess Milano klubas netrukus buvo priekyje – 67:66. Pranašumą padidino Sh.Shieldsas (69:66), o V.Micičiaus metimas buvo blokuotas. Milano klubo pergalę įtvirtino Sh. Shieldsas ir D.Hallas – 73:66.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 21 (8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 17 (5 rez. per., 5 atk. kam.), Kalebas Tarčewskis 7, Troy’us Danielsas ir Devonas Hallas po 6.