Sports

Švedijos krepšinio žvaigždei Jerebko užvertos rinktinės durys / Naujienos

Švedijos krepšinio federacija neužtruko sureaguoti į savo žvaigždės Jono Jerebko sprendimą prisijungti prie Maskvos CSKA – oficialiai paskelbta, kad jam užveriamos Švedijos vyrų rinktinės durys.

Pateikiame Švedijos krepšinio federacijos pranešimą:

„Kaip rinktinės žaidėjas, Jonas Jerebko reprezentuoja Švedijos krepšinį, tai yra žmogus, su kuriuo mes, kaip organizacija, palaikome žmogiškus santykius. Dėl šios priežasties mums buvo svarbu pasikalbėti su Jonu Jerebko prieš paskelbiant savo poziciją.

Trečiadienį Švedijos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Fredrikas Joulamo kalbėjosi su Jerebko apie jo pasirinkimą žaisti Rusijoje ir atkreipė dėmesį, kad tai tiesiogiai kertasi su Švedijos krepšinio vertybėmis ir mūsų aiškia pozicija Rusijos klausimu.

Deja, po šio dialogo buvome priversti konstatuoti, kad Jonui Jerebko nėra galimybių atstovauti Švedijos nacionalinei komandai.“

Šį sezoną Jerebko pradėjo be klubo, o vakar buvo paskelbta apie sutartį su okupantės Rusijos Maskvos CSKA klubu.

Prieš tai Jerebko žaidė Maskvos srities „Chimki“, kuriam 208 cm ūgio puolėjas atstovavo 2019-2021 m.

Jerebko posūkis į CSKA krepšininkui kainavo ir rėmėją – bendradarbiavimą nutraukė gėrimų kompanija „Vitamin Well“, kurioje švedas buvo energetinio gėrimo „Nocco“ ambasadoriumi.

„Jau pirmadienį nusprendėme nutraukti šį bendradarbiavimą dėl jo sprendimo žaisti Rusijoje“, – „Sportbladet“ sakė Jessica Linder, „Nocco“ prekės ženklo vadovė.

„BasketNews.lt podkastas“:Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close