Sports

Šaras: „Aš esu tikras, kad vaikinai bus psichologiškai pasiruošę prieš „Bayern“ / Naujienos

„Barcelonos“ vairininkas Šarūnas Jasikevičius pasidalino mintimis prieš artėjantį Eurolygos ketvirtfinalį su Miuncheno „Bayern“, kuris startuoja jau antradienį.

Barselonos FC Barcelona / Tvarkaraštis

Prieš pirmąsias rungtynes ​​vykusioje spaudos konferencijoje lietuvis akcentavo dviejų pastarųjų pralaimėjimų ACB lygoje svarbą, nors pripažino, kad nesėkmės prieš Malagos „Unicaja“ ir Saragosos „Casademont“ nebuvo malonios.

„Pasitikėjimą, kurį turime, labai sunku prarasti. Nemalonu žaisti blogai, nemalonu pralaimėti, wager esu tikras, kad vaikinai bus psichologiškai pasiruošę. Saragosoje nusiteikimas buvo geras, tačiau nepataikėme daug metimų, kuriuos susikūrėme. Rytoj yra kita diena ir mes pasitikime šia komanda“, – sakė jis.

Visgi Šaras įvertino „Bayern“ pajėgumą ir lengvos serijos nesitiki.

„Tai komanda, kuri surengia mažiau atakų ir žaidžia kantriai. Jie labai fiziški. Reikia atsižvelgti į dvejas rungtynes, kurias žaidėme prieš juos. Jie žaidė itin solidžiai, nes tai komanda su didžiuliu charakteriu“, – sakė Jasikevičius.

Namų aikštės pranašumą turinti „Barca“ pirmąsias dvejas serijos rungtynes ​​žais „Palau Blaugrana“ arenoje. Dėl šios priežasties Jasikevičius paprašė sirgalių užpildyti areną.

„Tikimės puikių vakarų „Palau“. Būtų neteisinga negerbti „Bayern“. Mums reikia savo gerbėjų šiuo sezono metu. Tikiuosi, kad „Palau“ bus pilna“, – apibendrino jis.

„BasketNews.lt podkastas“:Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.