Sports

„Real“ pervažiavo „Maccabi“ ir priartėjo prie finalinio ketverto

Eurolygos atkrintamosiose Madrido „Real“ tapo vienintele komanda, kuri po dviejų rungtynių atsidūrė per žingsnį iki finalinio ketverto.

Pablo Laso auklėtiniai namuose 95:66 (35:26, 21:11, 18:11, 21:18) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2:0. Antradienį abi komandos pratęs seriją Tel Avive, kur bus žaidžiamas trečiasis mačas.

Susitikimo pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sparčiai rinko taškus. „Real“ gretose tritaškiais prapliupo Nigelas Williamsas-Gossas, susmeigęs du per kelių minučių atkarpą ir išvedęs madridiečius į priekį, o persvarą dar labiau didino Guerschonas Yabusele (16:10). Vis tik tada Jaylenas Reynoldsas ir Keenanas Evansas atsakė dviem tolimais šūviais, o Okay.Evansas mesdamas iš toli dar ir išprovokavo Fabieno Causeur pražangą (17:16). Vis tik ketvirčio pabaigoje trimis tritaškiais prabilo Sergio Llullas, kuris didino šeimininkų persvarą iki dviženklės (35:24). Pirmąjį kėlinį „Real“ laimėjo 35:26.

Antrajame kėlinyje „Real“ netruko susigrąžinti dviženklio pranašumo, nors „Maccabi“ bandė gelbėti sėkmingą atkarpą sužaidęs Derrickas Williamsas (45:33). Rudy Fernandezo tritaškis, sužaidus keturias minutes, didino atotrūkį iki rekordinio 15 taškų (48:33). „Maccabi“ sustojo puolime, o varžovų lenta ir toliau dominavęs V.Poirier, kartu su Alberto Abalde, didino „Real“ persvarą iki 20 taškų (54:34). Po pirmosios mačo dalies „Real“ pirmavo 56:37.

Į antrąją pusę „Maccabi“ krepšininkai grįžo tokie patys nepasiruošę. „Real“ atkarpa 6:0 didino persvarą iki 25 taškų (62:37). Scottie Wilbekinas pataikė tritaškį iš dešimties metrų, Ante Žižičius pridėjo dvitaškį, guess ketvirtį užbaigė G.Yabusele ir S.Llullo tritaškiai, dar paauginę „Real“ persvarą – 74:48.

Ketvirtajame kėlinyje „Real“ sprendė formalumus. Abi komandos rėmėsi mažiau rungtyniaujančiais žaidėjais, o madridiečiai šventė pergalę 95:66.

„Real“: Sergio Llullas 17 (5/9 trit.), Vincentas Poirier (10 atk. kam., 31 naud. bal.) ir Guerschonas Yabusele po 16, Adamas Hanga 9, Nigelas Williamsas-Gossas 8.

„Maccabi“: Keenanas Evansas 9, Scottie Wilbekinas, Derrickas Williamsas ir Ante Žižičius po 8, Khyri Thomasas 7.

„Bružas ir Pulkovskis“: rimtas turinys ir negirdėtos istorijos