Sports

Prancūzai gali sulaukti neeilinio papildymo – pilietybės siekia J.Embiidas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superžvaigždė Joelas Embiidas siekia įgyti Prancūzijos pilietybę, kad galėtų atstovauti šios šalies rinktinei.

Prancūzijos žiniasklaida skelbia, kad Kamerūne gimęs atletas jau kurį laiką dalyvauja teisiniame procese, siekiant įgyti Prancūzijos pilietybę. Birželį jis ketina apsilankyti šalyje, kad pabaigtų tvarkyti reikalingus dokumentus.

Įgijęs pilietybę J.Embiidas galėtų tapti pirmuoju natūralizuotu krepšininku Prancūzijos rinktinės istorijoje. Aukštaūgis šioje šalyje turi šeimos narių ir apie norą tapti prancūzu viešai užsiminė dar prieš ketvertą metų.

Prancūzijos krepšinio federacijos generalinis vadybininkas Patrickas Beesley tikino, kad J.Embiidas būtų įtrauktas į vyrų rinktinės sudėtį, jei tik bus tokia galimybė. Tikimasi, kad prie rinktinės jis galės prisijungti 2024 m. Paryžiaus olimpinėms žaidynėms.

28-erių 213 cm ūgio kamerūnietis dar niekada nėra žaidęs tarptautiniame turnyre.

„Bružas ir Pulkovskis“: LKL reguliaraus sezono apdovanojimai –blogiausiai dirbantis klubas, MVP, labiausiai nuvylę krepšininkai, geriausias treneris, didžiausią pažangą padaręs atletas, geriausias naujokas ir „Kylanti žvaigždė“Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close