Sports

Po laimėtos serijos Greenas dėkojo Jokičiui: „Ačiū, kad padarei mane geresniu žaidėju“ / Naujienos

„Golden State Warriors“ ekipai prireikė penkerių rungtynių, kad 4-1 įveiktų Denverio „Nuggets“ ir iškovotų kelialapį į kitą NBA atkrintamųjų etapą.

Draymond Green

Draymond  Green
Draymond  Green

MIN: 29.35
PTS: 7.6 (55.73%)
REB: 7.04
AS: 6.98
ST: 1.44
BS: 1.1
TO: 2.9
GM: 50

Nepaisant pralaimėjimo, puikias rungtynes sužaidė Nikola Jokičius. NBA MVP pelnė 30 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o po serijos susilaukė Draymondo Greeno pagyrų.

„Jis yra MVP ne be priežasties. Jis galbūt vėl bus MVP, kol kas nežinome“, – sakė Greenas.

„Kai aš jį ginu, aš taip pat žaidžiu šachmatais, – pridūrė Greenas. – Rungtynėse yra daug skirtingų žaidimų, kuriuos reikia žaisti prieš tokį protingą vaikiną kaip Jokičius.“

Kai tik „Warriors“ penktose rungtynėse 102:98 įveikė „Nuggets“, Greenas ir Jokičius apsikabino iš šnekučiavosi. Paklaustas, apie ką krepšininkai diskutavo, Greenas atskleidė, kad viskas, ką norėjosi padaryti, buvo padėkoti Jokičiui.

„Aš ką tik jam pasakiau: „Ačiū, kad padarei mane geresniu žaidėju“, – teigė Greenas. – Žaisti prieš tokį vaikiną yra visiškai neįtikėtina. Neįtikėtinas, neįtikėtinas talentas. Taigi ačiū, kad padarei mane geresniu.

Man garbė ir malonumas žaisti prieš tokį talentingą  žmogų. Dažniausiai, kai turite tokių talentingų ir įgudusių žaidėjų, jie yra šiek tiek minkšti. Jis toli gražu nėra minkštas. Jis yra neįtikėtinas žaidėjas.“Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close