Sports

Par galveno kandidātu uz ”Hornets” galvenā trenera amatu kļūst Maiks D’Antoni – Basketbols – Sportacentrs.com

Iepriekšējais kandidāts uz šo amatu bija Kenijs Etkinsons, kurš ir daļa no čempiones Goldensteitas ”Warriors” treneru korpusa. Pēc izcīnītā titula viņš gan paziņoja, ka paliks Goldensteitā un noraidīja jau praktiski pieņemto darba piedāvājumu.

Līdz ar to ”Hornets” vienojusies veikt darba pārrunas ar D’Antoni. D’Antoni tiksies ar kluba īpašnieku Maiklu Džordanu jau tuvākajā laikā, lai vienotos par detaļām un nonāktu pie kopsaucēja. Šarlotei ir lielas cerības, ka tieši viņš kādu laiku vadīs ”Hornets”.

”Hornets” pērno sezonu noslēdza 10. vietā Austrumu konferencē. Klubs izcīnīja 43 panākumus 82 mačos un izstājās no cīņas par titulu jau ”play-in” turnīrā.

D’Antoni pilda trenera pienākumus jau kopš 1990. gada, kad savu darbu uzsāka Eiropā. Pēcāk viņš paguva būt par treneri tādās NBA vienībās kā Denveras ”Nuggets”, Portlendas ”Trail Blazers”, Fīniksas ”Suns”, Ņujorkas ”Knicks”, Filadelfijas ”76ers”, Hjūstonas ”Rockets” un arī Bruklinas ”Nets”. Lielākais laiks tika pavadīts tieši Fīniksā, kad ”Suns” tika vadīta sešas pilnas sezonas.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.