Sports

Oficialu: dešimtmetį „Real“ atidavęs snaiperis baigė karjerą / Naujienos

Madrido „Real“ turėjo vilčių dar šio sezono pradžioje sulaukti žaidžiančio Jaycee Carrollo, tačiau oficialiai patvirtino, kad daug metų klubui atidavęs amerikietis baigia krepšininko karjerą.

Jaycee Carroll

Jaycee  Carroll
Pozicija: PG, SG
Amžius: 39
Ūgis: 188 cm
Svoris: 77 kg
Gimimo vieta: JAV

Pranešta, kad Carrollui bus skirta speciali ceremonija, kurios information dar nėra nuspręsta. Ne vieną svarbų tritaškį su „Real“ marškinėliais pataikęs žaidėjas grįš iš Jutos, kad paskutinį kartą padėkotų fanams.

Balandį Carrollui suėjo 39-eri, tačiau praėjusią vasarą jis sulaukė kontrakto pasiūlymo iš „Real“. Rugsėjį klubas vis dar saugojo Carrollui vietą sudėtyje.

„Kodėl patys jo nepaklausiate? – išgirdęs klausimą apie snaiperio likimą „Real“ rugsėjį sakė vyr. treneris Pablo Laso. – Jo čia nėra, aš jo nelauksiu. Mes jo kol kas neturime, o po rytojaus rungtynių aš jo apie tai paklausiu.“

Carrollas „Real“ klube žaidė nuo 2011-ųjų, o 2020-21 m. Eurolygoje vidutiniškai rinko po 9,4 taško (40,7 trit., 94 proc. baud.), 1,1 atkovoto kamuolio, 0,8 rezultatyvaus perdavimo ir 7,2 naudingumo balo.

Su Madrido ekipa snaiperis dukart (2015 m. ir 2018 m.) iškovojo Eurolygos čempionų titulą ir penkiskart tapo Ispanijos čempionu.Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.