Sports

Obradovičiaus sėkmės receptas: „Nesiginčyk su Jamesu, jis ras sprendimą“ / Naujienos

„Monaco“ tapo antrąja komandą šį sezoną laimėjusi Taikos ir draugystės sporto rūmuose bei į namus iš Pirėjaus parsiveža teigiamą rezultatą Eurolygos ketvirtfinalio serijoje – 1-1.

Rungtynių žaidėjas
Danilo  Andjusic

EFF

23

Danilo Andjusic

Taškai 19
Taiklumas 5-7
Atkovoti kamuoliai 5
Rezultatyvūs perdavimai 1

Pirmajame atkrintamųjų mače vos 54 taškus į „Olympiakos“ krepšį įmetęs „Monaco“ puolimas sprogo antrajame susitikime (96 taškai), o dėmesio centre atsidūrė Mike’as Jamesas.

Eurolygos debiutantų lyderis pirmoje rungtynių pusėje surinko 2 taškus, wager vien per trečiąjį pridėjo 16 ir rungtynes baigė su 23. Po rungtynių „Monaco“ strategas Saša Obradovičius atskleidė sėkmės formulę.

„Visada nuostabu turėti Mike’ą, – sakė Obradovičius. – Nereikia ginčytis su Mike’u, jis suras sprendimą. Jam buvo svarbu suprasti, jog komanda gerai funkcionuoja su juo aikštėje. Didūs žaidėjai visada to laukia. Kuomet tai atėjo, jis mums padėjo, kaip tai buvo daug kartų šį sezoną.“

Vis dėlto Obradovičius po pergalės nepamiršo ir kitų savo auklėtinių.

„Visi kalba apie Mike’ą Jamesą, wager kiti aplink jį padarė puikų darbą. Tai tik vienos rungtynės. Žinojome, kad čia buvo laimėjusi vienintelė komanda (Belgrado „Crvena Zvezda“) ir dabar turime būti pasiruošę kitam mačui, kuris gali būti kertinis. Danilo Andjušičius mums buvo didelė pagalba, Willas Thomasas sustygavo gynybą bei rūbinę“, – pasakojo Obradovičius.

Specialistas iš Serbijos jau trečiadienį namuose sutiks „Olympiakos“. Obradovičius tikisi varžovų reakcijos.

„Mes sureagavome į pralaimėjimą, dabar to paties tikiuosi iš „Olympiakos“ Monake, – sakė Obradovičius. – Sunku žaisti du mačus paeiliui taip fiziškai kaip „Olympiakos“. Trečios rungtynės bus kertinės, nes jiems reikės pergalės, nepaisant visko.“

Trečiasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos susitikimas bus žaidžiamas trečiadienį 22 valandą.Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.