Sports

„Nevėžio“ pavyzdžiu: „Labas GAS“ netaps G.Žiemelio naująja komanda

Gedimino Žiemelio steigiamo klubo placdarmu į Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) netaps ir Prienų „Labas GAS“ komanda.

„Prienų krepšinio klubas nori paneigti viešumoje sklandančią informaciją ir abejones dėl klubo pardavimo.

Naują Vilniaus krepšinio klubą kurianti bendrovė „Basketball Holding Company“ (BHC) buvo išreiškusi susidomėjimą ir kreipėsi dėl VšĮ Krepšinio sporto klubo „Prienai“ įsigijimo. Norėdami priimti demokratišką sprendimą, suorganizavome diskusiją su klubo dalininkais, potencialių pirkėjų atstovais ir Prienų rajono savivaldybės tarybos nariais. Po diskusijos buvo vieningai sutarta – klubas parduotas nebus.

„Džiaugiuosi, kad diskusijoje dėl Prienų krepšinio klubo galimo pardavimo dalyvavusių Prienų rajono savivaldybės tarybos ir kitų klubo dalininkų nuomonė buvo vieninga, be didesnių diskusijų buvo nuspręsta, kad klubas neturi būti parduodamas. Priešingai, jis privalo ir toliau išlikti aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje ir būti pasididžiavimu Prienų krašto žmonėms.

Didžiuojamės ilgamete Prienų krepšinio klubo istorija, kurioje įrašyti įspūdingi pasiekimai, labai vertiname komandos rėmėjus, ištikimus sirgalius ir tikime, kad krepšinio komanda toliau sieks savo tikslų ir dar ne vienerius metus džiugins mus pergalėmis bei gražiomis žaidimo akimirkomis“, – tašką šioje istorijoje deda Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas“, – rašoma „Labas GAS“ iššplatintame pranešime feisbuke.

Anksčiau kalbas apie galimą klubo pardavimą „Basketball Holding Company“ bendrovei paneigė ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipa.

Krepsinis.web primena, kad ketvirtadienį „Basketball Holding Company“ prezidentas Rimantas Kaukėnas viešai pareiškė, jog bendrovė įsigys vieną iš LKL klubų ir į stipriausios šalies krepšinio lygos gretas įsilies nuo kito sezono. Ekipa, kurios valdymą perims „Basketball Holding Company“, bus paskelbta balandžio 28 dieną.

„Bružas ir Pulkovskis“: naujasis žalgiriečių skautas, laukiamas papildymas, Okay.Maksvyčio žaidimo braižas ir asistento klaustukasSource hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close