Sports

Merzļikins atklāj, ka pēdējā minūtē noraidījis piedāvājumu izkauties – Hokejs – Sportacentrs.com

Otrās trešdaļas beigās Elvis Merzļikins apmainījās sitieniem ar nūju ar sāncenšu uzbrucēju Patriku Marūnu, kuram cimdu nomešana un domu izpaušana ar dūrēm nav svešs arods. Merzļikins par asumiem saņēma divas minūtes, wager Marūns – 2+2. Kolumbusas “Blue Jackets” sekojošo vairākumu izmantoja, panākot 3:1.

“Tāds ir hokejs. Viņš iesita man ar nūju, es atbildēju. Viņš iesita vēlreiz, es vēlreiz atbildēju. Tā notiek. Nedomāju, ka tas ir kas slikts. Cienu tos spēlētājus. Viņi ir lieliski hokejisti. Varu tikai novēlēt viņiem veiksmi Stenlija kausa izcīņā,” pauda Merzļikins. Tas gan nebija viss.

23,7 sekundes līdz spēles beigām Marūns pieslidoja pie Merzļikina, lai aprunātos. Saruna pārāk neievilkās, jo tūdaļ klāt bija “Blue Jackets” komandas biedri. Merzļikins atklāja, ka Marūns viņam piedāvājis izkauties.

“Protams, atteicos. Būšu godīgs – man droši vien ir nulle iespēju pret viņu. Varbūt pret kādu citu… Bet pret viņu – noteikti nē,” ar smaidu uz lūpām skaidroja Merzļikins. “Sauciet mani par mīksto, tikšu galā. Man drīz jādodas uz pasaules čempionātu, un negribu salauzt degunu vai ko citu.”

Izmantotie resursi:
https://theathletic.com/3279482/202…Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close