Sports

„Kings“ prisistatęs Brownas: „Sabonio ir Foxo duetas yra tarp trijų geriausių lygoje“ / Naujienos

Mike’as Brownas buvo pristatytas kaip naujasis Sakramento „Kings“ vyriausiasis treneris.

Šį sezoną metamos baudos

„Kings“ į atkrintamąsias nepateko 16 sezonų iš eilės. Tai yra ilgiausia sausra NBA istorijoje. Sakramento klubas praėjusio sezono pradžioje atleido vyr. trenerį Luke’ą Waltoną, o jį pakeitęs Alvinas Gentry taip pat poste neužsibuvo.

Brownas drąsiai kalbėjo apie nesėkmingą „Kings“ ruožą.

„Kambaryje nėra dramblio. Galite apie tai kalbėti. Mes tai priimsime. Aš ateinu čia ne tam, kad linksminčiausi ar tiesiog prisijungčiau prie šio klubo. Aš ateinu čia, kad laimėčiau. Taigi mes priimsime viską, kas yra prieš mus ir galvosime tik apie pergales“ – teigė specialistas.

Strategas taip pat gyrė jaunąjį „Kings“ tandemą – De’Aaroną Foxą ir Domantą Sabonį.

„Kaip pikenrolo tandemas, jie yra labai geri. Jie yra tarp trijų geriausių lygos tandemų. Tai yra dovana. Foxo greitis ir Sabonio sugebėjimas perduoti kamuolį suteikia skirtingus būdus žaisti krepšinį.

Aš tvirtai tikiu žaidimu baudos aikštelėje ir jis yra išgaunamas įvairiais būdais. Sabonis palengvina žaidimą po krepšiu. Kiekvieną kartą, kai žaisime baudos aikštelėje, sugriausime varžovų gynybą. Galima išplėsti aikštelę, pasakyti Foxui, kad veržtųsi, o tuomet jis gali užbaigti ataką pats arba perduoti kamuolį. Džiaugiuosi, kad šie du vaikinai gali daryti tiek skirtingų dalykų“, – kalbėjo Brownas.

Strategas į „Warriors“ atvyksta po šešerių metų „Golden State Warriors“ trenerių štabe, kur iškovojo 4 čempionų titulus. Brownas tikisi sugrąžinti pergalingą mentalitetą ir į „Kings“

„Kalbama apie pergales, o kai jų paragauji, tai sukelia priklausomybę. Aš noriu daugiau. Čia tiesiog yra daug galimybių. Noriu, kad ši vieta sprogtų ir būti jos dalimi.

Džiaugiuosi būdamas čia. Gerbėjų bazė yra didžiulė. Prisimenu, kadaise laikais tie prakeikti karvių varpai skambėdavo man ausyje ir varydavo iš proto. Tikiuosi, kad grįšime į tą tašką, nes noriu kiekvienose rungtynėse girdėti tuos karvių varpelius“, – sakė jis.

Brownas apibūdino 3 pagrindines sritis, į kurias fokusuosis, jog klube išugdytų pergalingą mentalitetą.

„Visuose organizacijos padaliniuose turi būti vertikalus ir horizontalus pasitikėjimo derinimas. Tai ne tik krepšinis, bet ir verslo sritis, medikai, žaidėjai, trenerių štabas – visur turi būti pasitikėjimas.

Ant stalo turi būti vertybių rinkinys, kuriomis vadovaujamasi ir kurį palaiko šios organizacijos vadovybė, pradedant nuo manęs. Galiausiai jis pateks į žaidėjų rankas.

Trečia, visi turi priimti savo vaidmenį. Kiekvienas turi suprasti, koks yra jų vaidmuo. Aš nekalbu tik apie mus – 15 ar 17 žaidėjų, visi organizacijoje, nuo verslo pusės iki biuro, turi žinoti savo vaidmenį ir jį priimti.

Jei šie trys elementai susijungs ir susijungs aukštu lygiu, čia turėsime pergalių kultūrą, kuri yra tvari ir ilgalaikė“, – teigė Brownas.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.