Sports

Išplėstinis Graikijos rinktinės sąrašas: be Giannio, bet su broliais Kalaitzakiais / Naujienos

Graikijos krepšinio federacija paskelbė preliminarų rinktinės sąrašą 2023 metų FIBA ​​pasaulio čempionato Europos atrankos rungtynėms birželio 30 dieną su Didžiąja Britanija.

Tarp pakviestųjų – Tyleris Dorsey, Kostas Antetokounmpo, Kostas Sloukas, Ioannis Papapetrou, Kostas Papanikolaou, Nickas Calathes, ir Giorgios Papagiannis.

Dorsey į rinktinę sugrįžta po trejų metų. 26-erių gynėjas anksčiau žaidė 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse ir 2019 metų pasaulio čempionato atrankos varžybose.

Kostas Antetokounmpo dalyvavo praėjusių metų FIBA ​​olimpinėse atrankos varžybose Kanadoje, kur Graikija turnyro finale pralaimėjo Čekijai.

Komandoje taip pat yra buvęs Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ žaidėjas Giorgos Kalaitzakis ir jo brolis Panagiotis, praėjusį sezoną žaidęs Panevėžio „Lietkabelyje“.

Milvokio „Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo ir jo brolis Thanasis turėtų prisijungti prie komandos tarpsezonio metu, tikriausiai rugpjūtį.

Visi žaidėjai, įtraukti į sąrašą, gali atvykti į stovyklą. Dimitris Itoudis diskutavo su Pirėjo „Olympiakos“ puolėju Georgios Printeziu dėl jo galimo prisijungimo prie nacionalinės rinktinės, tačiau 37-erių puolėjas aiškiai pasakė, kad baigė karjerą ir daugiau nebežais.

Visas sąrašas:

Dimitris Agravanis
Lefteris Bochoridis
Nickas Calathes
Nikos Chougkazas
Tyleris Dorsey
Nikos Gkikas
Konstantinovas Gontikas
Dimitris Kaklamanakis
Leonidas Kaselakis
Vassilis Kavvadas
Giannis Kouzeloglou
Giannoulis Larentzakis
Michalis Lountzis
Dimitris Moraitis
Vassilis Mouratos
Giorgios Papagiannis
Kostas Papanikolaou
Ioannis Papapetrou
Aleksandras Samodurovas
Kostas Sloukas
Giorgosas TsalbourisSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.