Sports

Ispanijoje – svarbus Giedraičio tritaškis ir dramatiška „Baskonia“ pergalė / Naujienos

Dramatišką pergalę Ispanijos čempionate iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (18-13).

Neveno Spahijos auklėtiniai išvykoje 73:72 (25:12, 10:28, 26:15, 12:17)  palaužė Malagos „Unicaja“ (13-18) krepšininkus.

Likus 2,5 minutės iki rungtynių pabaigos baskai turėjo 2 taškų deficitą (68:70), tačiau netrukus tritaškį įsmeigė Giedraitis, dvitaškį pridėjo Wade’as Baldwinas ir likus minutei svečiai įgijo 3 taškų persvarą (73:70).

Likus pusei minutės Dario Brizuela sušvelnino deficitą iki minimalaus (72:73), Giedraitis suklydo ir Malagos ekipa turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau Brizuelos dvitaškis skriejo professional šalį, Giedraitis atkovojo kamuolį ir „Baskonia“ triumfavo.

Giedraitis nugalėtojams per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.

Sedekerskis ant parketo nepasirodė.

Žvėriškai baskų ekipoje žaidė Simone Fontecchio, kuris surinko 30 taškų (7/7 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 40 naudingumo balų.

„Unicaja“: Dario Brizuela 21, Jaime Fernandezas ir Cameronas Oliveris po 11.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 30 (7/7 dvit., 6 atk. kam., 40 naud.), Stevenas Enochas 11 (8 atk. kam.), Wade’as Baldwinas 9.