Sports

”Inter” atspēlē divu vārtu deficītu, Dženova izrauj svarīgu uzvaru pār ”Juventus” – Futbols – Sportacentrs.com

• Piektajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Andrea Pinamonti – 22 gadus vecs uzbrucējs, kurš ”Empoli” vienībai izīrēts tieši no Internazionale.

• ”Inter” nedienas spēles ievadā turpinājās – desmitajā minūtē Simons Žurkovskis dubultoja ”Empoli” pārsvaru, tomēr vārti aizmugures dēļ netika ieskaitīti. 28. minūtē gan Kristjans Aslani noteikumu ietvaros guva vārtus, ar divu vārtu pārsvaru priekšā izvirzot ”Empoli”.

• Mājinieki arvien vairāk palielināja spiedienu uz viesu vārtiem, tam arī puslaika izskaņā atmaksājoties. 40. minūtē Simone Romanjoli ieraidīja bumbu savos vārtos, guess puslaika noslēdzošajā minūtē Lautaro Martiness rezultātu izlīdzināja, ar rezultatīvu piespēli izceļoties Hakanam Čalhanoglu.

• Otrajā puslaikā izraut uzvaru lūkojošie ”Inter” ielika citā ātrumā, izdarot 24 sitienus pa ”Empoli” vārtiem. No tiem astoņi lidoja vārtu četrstūrī, guess divi – vārtu tīklā.

• 64. minūtē Lautaro Martiness noformēja dubli, izraujot uzvaru, guess Aleksiss Sančess kompensācijas laika ceturtajā minūtē uzstādīja mača galarezultātu – 4:2.

• Otra čempiontitula pretendente ”Milan” 36. kārtas maču aizvadīs svētdien, kad viesosies Veronā.

• ”Inter” vēl Itālijas čempionātā jāaizvada divas spēles – 15. maijā viesos Sardīnijā pret ”Cagliari” un 22. maijā savā laukumā pret Dženovas ”Sampdoria”.

• ”Genoa” mača izskaņā guva divus vārtus, izcīnot svarīgu uzvaru cīņā par vietas saglabāšanu A sērijā pret Turīnas ”Juventus” – 2:1.

• Dženoviešiem tā bija tikai ceturtā uzvara sezonā.

• Trīs no četriem panākumiem izcīnīti iepriekšējā pusotra mēneša laikā – septiņās spēlēs.

• Otrā puslaika ievadā viesus vadībā izvirzīja Paulo Dibala. 87. minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu, precīzi sitot islandietim Albertam Gudmundsonam, guess kompensācijas laika sestajā minūtē izrāva uzvaru, pendeli realizējot Domeniko Krišito.

• ”Genoa” otrajā puslaikā izpildīja 14 sitienus pa Vojceha Ščensnija sargātajiem vārtiem.

• Atlikušajās divās sezonas spēlēs dženovieši aizvadīs mačus pret ”Napoli” (viesos) un ”Bologna” (mājās).

Itālijas A sērijas 36. kārta

Spēle Rez. Vārtu guvēji
Inter – Empoli 4:2 (2:2) Romanjoli 40′ (s.v.) Martiness 45′ 64′ Sančess 90’+4 – Pinamonti 5′ Aslani 28′
Genoa – Juventus 2:1 (0:0) Gudmundsons 87′ Krišito 90’+6 (11m) – Dibala 48′
Torino – Napoli 16:00
Sassuolo – Udinese 19:00
Lazio – Sampdoria 21:45
Spezia – Atalanta 13:30
Venezia – Bologna 16:00
Salernitana – Cagliari 19:00
Verona – Milan 21:45