Sports

„Heat“ susitvarkė su be Embiido likusia „76ers“ / Naujienos

Tyleris Herro pelnė 25 taškus ir sužaidė antras rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose, Bamas Adebayo dominavo baudos aikštelėje, o jų vedama Majamio „Heat“ pergale startavo Rytų konferencijos pusfinalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Eriko Spoelstros auklėtiniai pirmajame mače savo aikštėje 106:92 (30:22, 20:29, 30:21, 26:20) įveikė be Joelio Embiido žaidusią Filadelfijos „76ers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis mačas naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį taip pat vyks Majamyje.

Hero susmeigė 5 iš 11 dvitaškių, 4 iš 6 tritaškių ir realizavo 3 iš 3 baudų. Jis pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 1 kamuolį.

„Tyleris – sunkiai dirbantis žmogus, – pažymėjo Spoelstra. – Jis – nepaliaujamas.“

Galingas žaidęs Bamas Adebayo per 34 minutes surinko 24 taškus (8/10 dvit., 8/8 baud.), 12 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

„Man pavyko sėkmingai išpildyti progas“, – sakė Adebayo.

Embiidas dėl lūžio veido srityje nevyko į Majamį. Kandidatas į MVP titulą nežais ir antrose rungtynėse.

DeAndre Jordanas startavo vietoje Embiido ir per 17 minučių surinko 4 taškus (2/2 dvit.), 2 atkovotus kamuolius, 2 blokus, 2 klaidas ir 2 asmenines pražangas.

„Heat“ nepadėjo trečią mačą paeiliui dėl pakinklinės sausgyslės traumos praleidęs Kyle’as Lowry.

Jamesas Hardenas „76ers“ gretose žaidė 35 minutes, įmetė 16 taškų (3/6 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tyrese’as Maxey iš žaidimo pataikė 6 iš 15 metimų ir surinko 19 taškų.

Šį sezoną metami tritaškiai

„76ers“ pataikymas iš toli siekė 18 proc. – 6 iš 34 metimų. Georgesas Niangas prametė visus septynis tritaškius, Maxey įmetė 1 iš 6, Hardenas – 2 iš 7, o Danny Greenas – 1 iš 5.

Trečiojo kėlinio pradžioje „76ers“ pirmavo 55:50, guess „Heat“ laimėjo atkarpą 8:2 ir po Herro penkto taško paeiliui atitrūko per dviženklį pranašumą – 78:68.

„Man nepatiko, kaip mes dalijomės kamuoliu, – komentavo „76ers“ strategas Docas Riversas. – Galvoju, jog vėluodavome atlikti perdavimą. Fiziškumas veikė mus ir turėjo savo įtakos. Daugelį kartų mes atlikdavome papildomą driblingą ir kai pasiruošdavome perduoti kamuolį, varžovai jau būdavo perdavimo linijoje.“

Ketvirto ketvirčio pradžioje svečiai iš Majamio surinko 11 taškų be atsako ir dominavo po Maxo Struso dėjimo 98:77.

„Heat“: Tyleris Herro 25 (5/11 dvit., 4/6 trit., 7 rez. perd., 25 naud.), Bamas Adebayo 24 (8/10 dvit., 8/8 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 36 naud.), Jimmy Butleris 15 (4/12 dvit., 9 atk. kam.), Gabe’as Vincentas (1/7 trit.) ir P.J. Tuckeris (2/4 trit., 7 atk. kam.) po 10.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 27 (10/14 dvit., 6 atk. kam.), Tyrese’as Maxey 19 (5/9 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud.), Jamesas Hardenas 16 (2/7 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Furkanas Korkmazas 9.