Entertainment

GROŽIO ANKETA: nuomonės formuotoja ir grožio specialistė Gabrielė Kudirkaitė atskleidė savo svarbiausius grožio ritualus

GROŽIO ANKETA: nuomonės formuotoja ir grožio specialistė Gabrielė Kudirkaitė atskleidė savo svarbiausius grožio ritualus


GROŽIO ANKETA: nuomonės formuotoja ir grožio specialistė Gabrielė Kudirkaitė atskleidė savo svarbiausius grožio ritualus

GROŽIS

2022-04-12 16:18:27

Nuomonės formuotoja, grožio specialistė ir vaizdo tinklaraštininko Pauliaus Mikolaičio – Paul de Miko antroji pusė Gabrielė Kudirkaitė – ryški mergina.

Gabrielė mėgsta pastebimus įvaizdžius, todėl priešingai nei daugelis merginų, plaukus kerpa trumpai ir nevengia paryškinti savo švelnių veido bruožų. Merginos specializacija grožio srityje – antakių formavimas, todėl nenuostabu, jog vienas ryškiausių jos įvaizdžio akcentų – tankūs bei prižiūrėti antakiai. Šiandien „Grožio rubrikoje“ kalbiname žaviąją Gabrielę ir teiraujamės ne tik apie jos mėgstamiausias kosmetikos priemones, firminį makiažą ar šukuosenų pokyčius, wager ir apie tai, kokios antakių formavimo tendencijos šiandien madingiausios.

Gabriele, turi lygią, skaisčią odą. Regis, niekuomet nebuvai susidūrusi su odos problemomis. Ar tau pavyko išvengti aknės, bėrimų?

Aklai netikėkite socialine medija ir nuotraukomis – po makiažo sluoksniu slepiasi papilkėjusi ir pavargusi oda. Šiuo metu kaip tik bandau ją atgaivinti – stengiuosi maitinti, drėkinti odą, praturinti ją naudingomis medžiagomis. Na, o kalbant apie aknę, džiaugiuosi, kad man pavyko jos išvengti. Kaip bebūtų, su bėrimais kartais tenka susidurti ir man – suvalgius plytelę šokolado, bėrimai pradeda apie save priminti.

View this put up on Instagram

A put up shared by GABRIELĖ (@g.abriel.e)

Esi grožio specialistė, kurios specializacija – antakių formavimas. Gal galėtum įvardinti kelias aktualias antakių formavimo tendencijas – kokios šiandien yra madingiausios?

Šiuo metu antakių tendencijose vyrauja natūralumas. Natūralumas pastaraisiais metais tapo ypač vertinamas ir madingas. Tad šiandien madingi truputį pašiaušti ir sušukuoti į viršų antakiai. Tokie natūralūs antakiai suteikia įvaizdžiui išraiškingumo, unikalumo. Kaip bebūtų, aš siūlyčiau aklai nesivadovauti antakių formavimo tendencijomis ir rinktis tai, kas labiausiai tinka jūsų veidui. Juk antakiai įrėmina veidą bei suteikia jam gyvumo, taip pat paryškina išskirtiniausius veido bruožus!

Kas tau pačiai, kalbant apie grožį, suteikia daugiausiai pasitikėjimo? Kada sau jautiesi pati gražiausia?

Įdegis! Gražiausia sau jaučiuosi po atostogų arba panaudojusi savaiminio įdegio kremą (juokasi).

var pp_gemius_identifier = “d62VJgcWSb9bOO8w4YL5zpdS.IjIO6S5hOftyavtElf.t7″;
var pp_gemius_extraparameters = new Array(‘gemia=1’);
perform gemius_pending(i) perform() []; x[x.length]=arguments;;;
gemius_pending(‘gemius_hit’); gemius_pending(‘gemius_event’);
gemius_pending(‘pp_gemius_hit’); gemius_pending(‘pp_gemius_event’);
(perform(d,t) {attempt {var
gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l=”http”+((location.
protocol==’https:’)?’s’:”); gt.setAttribute(‘async’,’async’);
gt.setAttribute(‘defer’,’defer’);
gt.src=l+’://galt.hit.gemius.pl/xgemius.js’;
s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(doc,’script’);

window.dataLayer = window.dataLayer || [];

perform gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}

gtag(‘js’, new Date());
gtag(‘config’, ‘UA-115632319-1’);

© Panelė
Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close