Sports

Grīns pārliecināts par ”Warriors”: ”Trešā vai sestā vieta

Pēc panākuma naktī uz pirmdienu spēlē pret Sakramento ”Kings”, Grīns uz žurnālista jautājumu par vēlamo vietu regulārajā turnīrā atbildēja vienaldzīgi.

”Trešā vai sestā vieta – vienalga! Es uz to skatos savādāk. Tev joprojām ir jāuzvar izbraukumā, jo neviena komanda nevēlas sēriju novilkt līdz septītajam mačam. Mēs zinām, ka šajās spēlēs var notikt pat neticamais. Tas ir gluži kā mest monētu – varbūt paveicas, varbūt nepaveicas. Ja komanda tiek izslēgšanas spēlēs, viņai tāpat ir jāspēlē pret ļoti spēcīgām vienībām, lai kvalificētos finālam. Vieta regulārajā turnīrā neko nemaina,” pēcspēles preses konferencē sacīja Grīns.

”Mēs ar komandu nerunājam par iespējamo vietu turnīra tabulā. Mēs vairāk runājam par to kā pēc iespējas labāk aizvadīt katru spēli un demonstrēt basketbolu, kas nesīs uzvaru katrā spēle,” turpināja trīskārtējais NBA čempions.

Dreimonds Grīns šosezon laukumā ir devies 43 spēlēs, kurās vidēji izcēlies ar 7.4 gūtiem punktiem, 7.4 atlēkušajām bumbām, septiņām rezultatīvām piespēlēm, 1.3 pārtvertām bumbām un 1.1 bloķētu metienu katrā no tām.

Goldensteitai ir atlikušas vēl trīs spēles regulārajā turnīrā – pret ”Lakers”, ”Spurs” un ”Pelicans”. Šie mači izšķirs vai ”Warriors” finišē Rietumos trešajā vai ceturtajā pozīcijā. Pagaidām, ”Warriors” ar 50 panākumiem 79 mačos ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.

Izmantotie resursi:
https://sports.yahoo.com/draymond-g…

Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.