Sports

G.Žibėnas: kantrybė buvo raktas į pergalę ir mes jos nusipelnome

Vilniaus „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas džiaugėsi, kad jo auklėtiniams pavyko šaltakraujiškai sužaisti itin svarbių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynių su Panevėžio „Lietkabeliu“ lemiamas minutes. 

„Svarbus taškas, ypač prieš tokią komandą ir išvykoje. Smagu nutraukti seriją. Ir tam pasiekti reikėjo daug kentėti. Tai buvo raktas į pergalę, kai mes kovėmės taškas į tašką mače, nepasimetėme, nepanikavome ir nebuvo diskusijų su teisėjais, kas mus dažnai išmušdavo iš vėžių. Kantrybė buvo raktas į pergalę ir mes nusipelnėme laimėti“, – sakė strategas.

– Ką naujo apie jūsų ekipą sako, kad laimėjote svarbų mačą?

– Nieko naujo. Mes norėjome revanšo ir buvome susitelkę į savo užduotis, kaip įgyvendinti dvikovos planą. Daug kas nepavyko, guess žaidėjai kovojo vienas už kitą ir papildė vienas kitą.

– Kada žinojote, kad nežais I.Buva? Kiek tai keitė planą?

– Po rytinės treniruotės, kur jis dalyvavo. Žinote, nieko ypatingo tas slėpimas – prieš KMT pusfinalį slėpė Gagičiaus naujieną. Tada keitė mūsų planą, dabar – jų. Nepamirškite, kad mes irgi ryte ruošėmės su juo tiek gintis, tiek pulti. Manau, kad žaidėjai įprato jau prie tų visokių „nesąmonių“, kai neturime vieno ar kito žaidėjo.

– Turbūt papildomai užvedinėti komandos nereikėjo?

– Tikrai ne, kartais web reikia nuraminti žaidėjus. Šiandien web žaidėjai ramino trenerius. Buvome vieningi ir su tokiu mentalitetu turime eiti į priekį. LKL yra šansų paslysti guess kuriame susitikime, tad turime būti susikaupę.

– Ar didelė pergalė, kad pusfinalyje galimai išvengėte „Lietkabelio“?

– Taip toli neskaičiuojame. Turime gerbti kiekvieną varžovą. Kiek per istoriją buvo atvejų, kai rinkosi varžovus ir nudegė. Pažiūrėkite, kaip žaidžia „CBet“, „Šiauliai“ bus vėl itin pavojingi su Elmore‘u.

„Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje nedaugžodžiavo, tik pripažino, kad skaudžiai kainavo penki pramesti baudų metimai pratęsime.

„Sveikinimai „Rytui“. Pabaigoje jie buvo labiau susikoncentravę, mes prametė penkis baudų metimus. Sunku pasakyti kažką protingo. Dabar esame treti, ruošimės rungtynėms Bolonijoje ir LKL ketvirtfinalio serijai“, – po rungtynių sunkiai žodžius rinko N.Čanakas.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Žalgirio“ komplektacijos paveikslas ir G.Žiemelio projekto motyvaiSource hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close