Sports

Fantastiškai žaidęs Shieldsas pribaigė „Anadolu Efes“ / Naujienos

Fantastiškai rungtyniavęs Shavonas Shieldsas išvedė Milano „Armani Exchange“ į lygiąsias Eurolygos atkrintamosiose.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Ettore Messinos auklėtiniai antrajame ketvirtfinalio mače savo aikštėje 73:66 (19:17, 14:16, 20:19, 20:14) palaužė čempionių titulą ginančią Stambulo „Anadolu Efes“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Trečiosios rungtynės antradienį vyks Stambule. Ketvirtasis mačas Turkijoje numatytas ketvirtadienį.

Shieldsas per 28 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/4 trit., 2/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Danas antrąjį kėlinį uždarė metimu aidint sirenai, o trečiąjį ketvirtį atidarė pelnydamas devynis taškus paeiliui.

Giampaolo Ricci ir Sergio Rodriguezas pridėjo po tritaškį bei Milano komanda šėlo – 53:43.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti pustrečios minutės „Anadolu Efes“ buvo priekyje 63:61, wager tuomet Benas Bentilas ir Devonas Hallas susmeigė po tritaškį ir šeimininkai minimaliai pirmavo – 67:66.

Po to Shieldsas sumetė penkis taškus paeiliui ir padėjo tašką susitikime – 72:66.

Ketvirtajame kėlinyje traumą patyrė Sergio Rodriguezas, kuris su 27 naudingumo balais buvo geriausias nugalėtojų gretose.

Ispanas įmetė 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jis nesėkmingai nusileido ant parketo ir pasisuko čiurną. Prie viso to, susižeidė ir Malcolmas Delaney.

Milano komandai nepadėjo pirmajame mače blauzdos traumą patyręs Nicolo Melli, kuris neberungtyniaus ketvirtfinalyje.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 21 (8/11 dvit., 8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 17 (3/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud.), Kalebas Tarczewski 7.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 19 (3/9 trit., 6/7 baud.), Vasilije Micičius 18 (5/9 dvit., 2/11 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Elijah Bryantas 7.