Sports

Dominavusi „Real“ – per pergalę nuo Eurolygos finalo ketverto / Naujienos

Madrido „Real“ dėjo antrąjį žingsnį kelyje hyperlink bilieto į Eurolygos finalo ketvertą.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Pablo Laso antrajame Eurolygos ketvirtfinalio mače namuose 95:66 (35:26, 21:11, 18:11, 21:18) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

Trečiasis serijos mačas, kuris gali tapti lemiamu, antradienį vyks Izraelyje. Jeigu prireiks ketvirtojo susitikimo, jis vyks ketvirtadienį taip pat Tel Avive.

Jeigu „Maccabi“ išlygins serijos rezultatą, tuomet penktasis susitikimas vyks Ispanijos sostinėje.

„Real“ tapo vienintele komanda, kuri šio sezono Eurolygos ketvirtfinalio serijoje po dvejų rungtynių pirmauja 2-0. Likusiose trijose serijose rezultatas yra 1-1.

Madrido klubo pergalė atkrintamosiose 29 taškų persvara – antra didžiausia komandos istorijoje. 2001 metais serijoje su Bolonijos „Fortitudo“ „Real“ buvo triumfavusi 31 taško pranašumu.

Tuo metu „Maccabi“ patyrė didžiausią nesėkmę Eurolygoje klubo istorijoje. Prieš tai antirekordas buvo užfiksuotas 2013 metais serijoje su ta pačia „Real“, kai Izraelio klubas krito 26 taškų skirtumu.

Jau per pirmąjį kėlinį „Real“ pataikė 6 tritaškius, surinko 35 taškus ir web 47 naudingumo balus. Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 19 taškų persvarą (56:37). Vincentas Poirier tuomet buvo surinkęs 26 naudingumo balus. Tiek pat, kiek ir visa „Maccabi“ komanda.

Antroje mačo pusėje „Real“ neatleido greičio pedalo ir triumfavo daugiau nei užtikrintai – 29 taškais.

Madrido komandai Vincentas Poirier per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 8/11 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Sergio Llullas, per 19 minučių pelnęs 17 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Tel Avivo klube nė vienas krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

„Real“: Sergio Llullas 17 (5/9 trit.), Guerschonas Yabusele (6/8 dvit., 1/5 trit.) ir Vincentas Poirier (4/5 dvit., 8/11 baud., 10 atk. kam., 2 blok., 31 naud.) po 16, Adamas Hanga 9, Nigelas Williamsas-Gossas 8 (2/5 trit.).

„Maccabi“: Keenanas Evansas 9, Scottie Wilbekinas (2/5 trit.), Derrickas Williamsas ir Ante Žižičius (4/7 dvit.) po 8, Khyri Thomasas 7.