Sports

Charakteris: iš pelenų prisikėlę „Grizzlies“ triumfavo Minesotoje / Naujienos

Įspūdingą pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo kovotojų charakterį pademonstravęs Memfio „Grizzlies“ klubas.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 104:95 (21:39, 23:12, 23:32, 37:12) palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus, serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1 bei susigrąžino namų aikštelės pranašumą.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavo „Timberwolves“, kurie per pirmąjį kėlinį susikrovė 18 taškų pranašumą (39:21), o likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos jis tapo rekordinis – 25 taškai (54:79).

Kai atrodė, jog rungtynių baigtis atrodė aiški, „Grizzlies“ pakilo iš pelenų: vedami Desmonde’o Bane’o, Memfio krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 29:4 ir po Bane’o tolimo šūvio likus 8,5 minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas tapo lygus – 83:83.

Ir užsidegę „Grizzlies“ nebesustojo. Svečiai mačo pabaigoje smogė lemiamu spurtu 16:4, o rungtynes dvitaškiu įšaldė Ja Morantas (104:92).

Lemiamą atkarpą „Grizzlies“ laimėjo 45:11.

Memfio ekipos gretose išsiskyrė Brandonas Clarke’as, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 20 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir blokas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bane’as, per 40 minučių pelnęs 26 taškus (1/4 dvit., 7/15 trit., 3/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei išrašė du blokus.

„Visą sezoną sakėme, kad kiekvienas vyrukas turi stoti į kovą ir pasitempti. Šioje grupėje tikime visais. Visi išliko vieningi, tvirti šių rungtynių metu. Nesvarbu, ar atsilikome, ar pirmavome, – po pergalės kalbėjo Bane’as. – Džiaugiuosi, kad pergalei užteko jėgų. Kai atsilikome 25 taškais, treneris sakė: „Nesustokite.“ Šioje komandoje turime laukinių šunų. Tai mūsų visų metų istorija. Nesvarbu, kas yra ant parketo, mes žinome, jog nenustosime kovoti. Tai ir padarėme.“

Minnesota Timberwolves / Tvarkaraštis

„Sakiau, kad reikia nenustoti kovoti, – po mačo spaudos konferencijoje kalbėjo 5 metimus iš 18 pataikęs, 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų surinkęs Ja Morantas. – Jau esame buvę situacijose, kuomet atsilikdavome didžiuliu skirtumu, tačiau sugrįždavome ir laimėdavome. Žinutė buvo: „Nenustoti kautis.“ Žinome, kad rungtynės nėra baigtos, kol nenuskambėjo sirena.“

Minesotos komandai D’Angelo Russellas per 38 minutes pelnė 22 taškus (5/13 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtasis serijos mačas Minesotoje įvyks balandžio 24-ąją 5 val. ryto Lietuvos laiku.

„Timberwolves“: D’Angelo Russellas 22 (5/13 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Edwardsas 19 (4/9 trit., 7 atk. kam.), Patrickas Beverley 14 (5/8 dvit., 0/5 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Malikas Beasley 11 (2/7 trit.), Jarredas Vanderbiltas 10 (2/8 dvit., 6/8 baud., 13 atk. kam., 3 per. kam.), Karlas-Anthony Townsas (5 atk. kam., 5 blok., 4 kld.) ir Jadenas McDanielsas (2/4 trit., 4 kld.) po 8.

„Grizzlies“: Desmondas Bane’as 26 (7/15 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Brandonas Clarke’as 20 (6/8 dvit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 26 naud.), Ja Morantas 16 (4/15 dvit., 5/10 baud., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 3 blok., 7 kld.), Dillonas Brooksas (3/8 dvit., 1/6 trit.) ir Tyusas Jonesas (3/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11.