Sports

“Celtics” uzvar “Heat” un nonāk soļa attālumā no NBA fināla – Basketbols – Sportacentrs.com

• Abas komandas aizvadīja nepārliecinošu pirmo puslaiku uzbrukumā. “Heat” veicās nedaudz labāk, tādējādi mājinieki iekrāja piecu punktu pārsvaru (42:37).

• Pirmajās 24 minūtēs “Heat” realizēja 37,5% savu metienu, savukārt “Celtics” precīzi bija 38,2% metienu. Maiami spēlētāji izpildīja par 14 metieniem vairāk.

• Viss pilnībā mainījās trešajā ceturtdaļā, kuru “Celtics” uzvarēja un iekrāja 11 punktu pārsvaru (69:58). “Heat” metienu precizitāte bija ļoti zema (16,7%), savukārt ķelti grozā raidīja 11 no 18 metieniem (61,1%).

• Džeilens Brauns noslēdzošajās 12 minūtēs atzīmējās ar 13 punktiem, deviņus pievienoja Džeisons Teitums, ļaujot “Celtics” svinēt svarīgu uzvaru izbraukumā – 93:80. “Celtics” nonākusi vienas uzvaras attālumā no NBA fināla, kurā pēdējo reizi tā spēlēja 2009./10. gada sezonā.

• Teitums bija vienas rezultatīvas piespēles attālumā no triple-double. “Celtics” līderis guva 22 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Brauns bija rezultatīvākais ar 25 punktiem.

• Vāji metienus realizējošajā “Heat” komandā visvairāk punktu Bemam Adebajo, kurš spēli noslēdza ar 18+10, savukārt līderis Batlers šajā spēlē realizēja tikai četrus no 18 metieniem, noslēdzot spēli ar 13 punktiem.