Sports

Čanaką Bolonijoje siutino teisėjai: „Niekada nesiskundžiu, bet privalau tai pasakyti“ / Naujienos

Nenadas Čanakas po Panevėžio „Lietkabelio“ pralaimėjimo bent kelis kartus pakartojo tą patį – teisėjavimas.

Rungtynių žaidėjas
Kyle  Weems

EFF

22

Kyle Weems

Taškai 13
Taiklumas 5-7
Atkovoti kamuoliai 4
Rezultatyvūs perdavimai 4

Panevėžiečiai trečiadienį po garbingos kovos 67:75 nusileido Bolonijos „Virtus“, tačiau gali didžiuotis pademonstruotu žaidimu.

Panevėžiečiai lipo iš 14 taškų deficito, o ketvirtajame kėlinyje buvo priartėję iki 2 taškų atžymos (50:52). Vis tik Čanako auklėtiniai Italiją palieka kaip pralaimėtojai.

„Tokio tipo rungtynėms padarėme per daug klaidų, – BasketNews sakė Čanakas. – Rungtynes pradėjome gerai, pataikėme tritaškių, neskubėjome ir ieškome ne pirmos opcijos. Tačiau jie yra patyrę žaidėjai ir žino, kaip skaityti žaidimą, žaidžia labai fiziškai. Manau, kad pirmoje pusėje tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl turėjome -10.

Be to, per pirmąsias 20 minučių nemetėme baudų. Po to radome išeičių, pradėjome mesti geru procentu. Gynyboje, manau, viskas buvo gerai, Teodosičius pataikė neįtikėtiną metimą. Tačiau norint laimėti tokias rungtynes, mes turime išvengti tuščių minučių. Šiandien, deja, turėjome tuščių minučių.“

– Prieš „Metropolitans 92“ taip pat darėte daug klaidų. Iš kur jos atsiranda?
– Visų pirma, esame komanda, kuri žaidžia ilgesnius derinius. Mes neturime daug tokių žaidėjų, kurie gali žaisti vienas prieš vieną. Turime judinti kamuolį, o jei tai darai, yra didesnė tikimybė daryti klaidas. Varžovai puikiai pasinaudojo ir teisėjais, o tai ir nulėmė daugybę klaidų.

– Užsiminėte apie baudų metimų stygių. Ar tai buvo susiję su teisėjavimu?
– Niekada nesu tas žmogus, kuris skundžiasi teisėjais. Niekada. Tačiau tikrai kelios situacijos man buvo keistos. Privalau tai pasakyti. Kartais prasiveržiame ir duoda pražangą, kartais jau nebe… nieko. Galbūt esu dabar per karštas ir peržiūrėjęs rungtynes dar kartą galėsiu įvertinti visa tai.

– Kalbant apie nervingumą, kiek to lėmė area, garsūs fanai?
– Mes neturėtumėte būti nervingi, wager, aišku, norime laimėti. Kai kurie žaidėjai yra per daug susikaustę, kai kurie nori parodyti viską, ką gali. Kai susigrąžinome savo žaidimą, buvo geriau, wager tiesiog turėjome per daug tuščių minučių ir per daug klaidų.

– Įvertinimas Europos taurės sezonui – teigiamas?
– Taip. Prieš sezoną neturėjau jokio tikslo ir ėjau iš rungtynių į rungtynes. Pralaimėjome Bolonijos „Virtus“, Eurolygos lygio komandai. Tikiu, kad jie yra Europos taurės favoritai, kai kovoje nebeliko „Partizan“.Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.