Entertainment

Atskleistos įdomybės apie Holivudo aktorės Rebel Wilson ir jos naujosios merginos santykius

Atskleistos įdomybės apie Holivudo aktorės Rebel Wilson ir jos naujosios merginos santykius


Atskleistos įdomybės apie Holivudo aktorės Rebel Wilson ir jos naujosios merginos santykius

KAS NAUJO?

2022-06-21 17:38:28

Garsioji australų aktorė Rebel Wilson šiuo metu išgyvena gražų etapą – ji savo gerbėjams prieš savaitę paskelbė, kad susitikinėja su drauge Ramona Agruma.

Tiesa, daugelį gerbėjų nustebino ši žinia, mat Rebel anksčiau susitikinėdavo tik vyriška lytimi. Apie naujai užgimusius romantiškus jausmus moteriai ji pranešė per savo socialinę mediją. Prieraše ji taip pat nurodė grotažymę #loveisloveislove (liet. meilė yra meilė). Taip jau sutapo, kad Rebel šią žinią pranešę per „Pride“ mėnesį (LGBT+ bendruomenėje šis mėnesis vadinamas pasididžiavimo mėnesiu).

Paaiškėjo, kad naujoji aktorės Rebel partnerė yra žymi mados dizainerė, kuriai priklauso prekės ženklas „Lemon Ve Limon“. O ką dar verta žinoti apie paslaptingąją Rebel gyvenimo draugę bei jų pažintį?

Ramona Agruma, kaip minėjome anksčiau, yra mados dizainerė. 2021 m. moteris įkūrė tvarios mados kompaniją „Lemon Ve Limon“. Ši kompanija orientuota į prieinamumą ir patogumą. Ji taip pat 2013 m. įkūrė prabangių juvelyrinių dirbinių įmonę „DeLys“ ir, kaip pranešama, vis dar yra prekės ženklo kūrybos direktorė. Be to, ji yra prabangaus Turkijos juvelyrikos „Bee Goddess“ prekės ženklo ambasadorė.

Na, o Ramonos ir Rebel susipažinimo istorija yra gana įdomi. Vienas iš artimų Rebel draugų, aktorius ir dainininkas Hugh Sheridan per 2Day radiją sakė, kad jis tyčia bandė supažindinti Rebel su „puikiai jai tinkančių asmeniu“ ir nusprendė, kad Agruma yra būtent tokia. „Aš supažindindavau Rebel su įvairiais žmonėmis. Tad, galima teigti, laisvalaikiu esu piršlys, bet Rebel buvo tikrai sunku atrasti tinkamą kandidatą“, – sakė jis. Ir vis dėlto pati Rebel prieš keletą dienų kalbėjo apie savo santykius, bet nepaminėjo jokios konkrečios informacijos apie tai, kada būtent ji susitiko su Ramona ir sakė, kad pirmiausia jos daug bendravo telefonu. „Kelias savaites prieš susitikimą kalbėjomės telefonu. Tai buvo tikrai geras būdas vienas kitą pažinti“, – sakė ji. „Tai buvo šiek tiek senamadiška, bet labai romantiška“, – pridūrė Rebel.

Nors Rebel su Ramona netapo „Instagram“ oficialia pora iki 2022 m. birželio mėn., ji paskelbė jų bendrų nuotraukų dar šių metų sausio mėnesį. Jos kartu su draugais, įskaitant James Corden, vyko į Los Andželo „Rams“ rungtynes.

Vienas šaltinis leidiniui „People“ sakė, kad jos susitikinėjo viena su kita mažiausiai šešis mėnesius, sakydamas: „Rebel draugams buvo labai šaunu matyti ją taip spindint su kuo nors kitu“.

Tiesa, kad jų santykiai rimti, įrodo ir tai, kad Rebel mama Sue Bownds atvyko į Los Andželą iš Sidnėjaus, Australijos, susitikti su nauja dukros mergina. „The Sydney Morning Herald“ leidiniui ji pranešė: „Per trumpą laiką Rebel ir Ramona labai suartėjo. Na, o mes visos kartu labai rimtai diskutavome apie šeimos kūrimą ir susituokimą“, – teigė ji.

var pp_gemius_identifier = “d62VJgcWSb9bOO8w4YL5zpdS.IjIO6S5hOftyavtElf.t7″;
var pp_gemius_extraparameters = new Array(‘gemia=1′);
function gemius_pending(i) { window[i] = window[i] || function() {var x =
window[i+’_pdata’] = window[i+’_pdata’] || []; x[x.length]=arguments;};};
gemius_pending(‘gemius_hit’); gemius_pending(‘gemius_event’);
gemius_pending(‘pp_gemius_hit’); gemius_pending(‘pp_gemius_event’);
(function(d,t) {try {var
gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l=”http”+((location.
protocol==’https:’)?’s’:”); gt.setAttribute(‘async’,’async’);
gt.setAttribute(‘defer’,’defer’);
gt.src=l+’://galt.hit.gemius.pl/xgemius.js’;
s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(document,’script’);

window.dataLayer = window.dataLayer || [];

function gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}

gtag(‘js’, new Date());
gtag(‘config’, ‘UA-115632319-1’);

© PanelėSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.