Entertainment

Astrologinė prognozė trečiadieniui

Astrologinė prognozė trečiadieniui


Astrologinė prognozė trečiadieniui

ASTROLOGIJA

2022-04-12 12:54:27

Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos, pakeisti plaukų spalvą ir kirpimą. Jeigu jums aktualu įsidarbinti ir to siekiate, galite gauti darbo pasiūlymą. Svarbu, kad darbas būtų legalus.

JAUTIS. Emociškai aktyvi diena. Regis, bendrausite su kūrybiškai turtingais žmonėmis. Iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės, o galbūt ir piniginės ar ūkinės pagalbos.

DVYNIAI. Šiandien turbūt neišvengsite intensyvesnio buitinio, ūkinio darbo ir be kitų pagalbos veikiausiai nepajėgsite jo deramai užbaigti. Kreipkitės į aplinkinius, kvieskitės į talką. Tai pasiteisins.

VĖŽYS. Šiandien turėtumėte neblogai susitvarkyti su užduotimis, kad ir kokios jos būtų. Svarbu pasitikėti savimi. Visgi pravartu gerai pagalvoti prieš naujai įsipareigojant. Objektyviai įvertinkite savo galimybes.

LIŪTAS. Šiandien būsite nusiteikę nemažai nuveikti savo materialinės gerovės labui. Galite įsigyti pageidaujamą daiktą. Galbūt kils idėjų, susijusių su verslu, įmanomu papildomu uždarbiu.

MERGELĖ. Šiandien jus domins daugybė dalykų, pradedant nuo globalinės situacijos, baigiant kanceliarinėmis smulkmenomis. Jautriai reaguosite į gerbiamų ir mylimų žmonių pastabas, poelgius.

SVARSTYKLĖS. Diena bus gana rami, tačiau jūs galite pernelyg pataikauti slaptiems savo įgeidžiams. Ieškokite tinkamesnių saviraiškos galimybių, etiškai elkitės. Rodykite teisingą pavyzdį savo vaikams, gerbėjams.

SKORPIONAS. Su draugais, partneriais galite derinti pozicijas dėl investuojamų ar paskolintų pinigų, turto, įtakos sferų ir pan. Visko neišsiaiškinę, neskubėkite pulti į naujus projektus.

ŠAULYS. Jeigu turite politinių ar profesinių ambicijų, tai įtemptai stebėsite situaciją, seksite informaciją ir operatyviai reaguosite į pokyčius. Galbūt kažkur vyksite darbo ar mokymų tikslu.

OŽIARAGIS. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus, globalius įvykius. Galite gauti svarbių žinių. Nusimato pokalbiai su autoritetingais asmenimis.

VANDENIS. Tikriausiai būsite išradingi, jei ketinate antriniu būdu panaudoti kokius daiktus, medžiagas, pertvarkyti aplinką taupydami išteklius. Tik venkite abejotinų meilės pagundų.

ŽUVYS. Nors ir bus su kuo pasidalinti mintimis, nederėtų pernelyg atvirauti, provokuoti diskusijų. Dėl to atsirastų susipriešinimų. Būkite tolerantiškesni, dosnesni tiems, kuriuos mylite.

var pp_gemius_identifier = “d62VJgcWSb9bOO8w4YL5zpdS.IjIO6S5hOftyavtElf.t7″;
var pp_gemius_extraparameters = new Array(‘gemia=1’);
perform gemius_pending(i) ;
gemius_pending(‘gemius_hit’); gemius_pending(‘gemius_event’);
gemius_pending(‘pp_gemius_hit’); gemius_pending(‘pp_gemius_event’);
(perform(d,t) {strive {var
gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l=”http”+((location.
protocol==’https:’)?’s’:”); gt.setAttribute(‘async’,’async’);
gt.setAttribute(‘defer’,’defer’);
gt.src=l+’://galt.hit.gemius.pl/xgemius.js’;
s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(doc,’script’);

window.dataLayer = window.dataLayer || [];

perform gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}

gtag(‘js’, new Date());
gtag(‘config’, ‘UA-115632319-1’);

© PanelėSource hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close