Entertainment

Astrologinė prognozė antradieniui

Astrologinė prognozė antradieniui


Astrologinė prognozė antradieniui

ASTROLOGIJA

2022-04-11 13:30:29

Astrologinė prognozė balandžio 12-ajai, antradieniui.

AVINAS. Nors atrodysite darbštus, wager rimtiems darbams gali pritrūkti kantrybės arba sveikatos. Turbūt išgirsite replikų dėl išvaizdos ir imsite dėl to nerimauti. Neskubėkite žavėtis abejotinais pasiūlymais.

JAUTIS. Ši diena jums gali būti kupina kūrybinio įkvėpimo. Tikėtini viliojami pasiūlymai arba jūs matysite ir girdėsite tai, ką norite. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais bei neapgaudinėkite savęs.

DVYNIAI. Nelabai seksis bendrauti su valdininkais, biurokratais. Namuose irgi „pranašu“ nebūsite. Jeigu išleisite daug pinigų vien tam, kad padarytumėte momentinį įspūdį, nuskriausite savo šeimą.

VĖŽYS. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks įspūdžių. Jums seksis paveikti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, nuostatomis, vertybėmis. Gana gerai seksis veikla, kuriai reikia meniškumo, intuicijos.

LIŪTAS. Kažkas gali jus gundyti investuoti į rizikingą veiklą, pirkti ar parduoti, išsinuomoti ar išnuomoti. Būsite linkę išleisti daugiau pinigų nei paprastai, ir ne vien savo poreikiams.

MERGELĖ. Šiandien gali paaiškėti, kad prisikūrėte nerealių iliuzijų. Beje, oro pilys gali būti statomos ir toliau, veidmainiavimas prieš save ir kitus tęsiamas. Visgi vakaras gali parodyti, kad kai kurios jūsų viltys nėra tuščios.

SVARSTYKLĖS. Būsite gana lengvabūdiški ir patiklūs. Apsukrūs asmenys gali nesunkiai jus apgauti. Tuomet nemalonus praregėjimas ateis labai greitai. Nusiraminimui verčiau neieškokite abejotinų draugų kompanijos.

SKORPIONAS. Šiandieną po nelengvų darbų malonumo jums suteiks bendravimas su menininkais, gerbėjais, keistuoliais. Lengvai megsite pažintis, šmaikščiai flirtuosite.

ŠAULYS. Jums bus nelengva, jeigu teks atlikti sudėtingus, atsakomybės reikalaujančius darbus, priimti rimtus sprendimus. Nelabai galėsite kuo nors pasikliauti, nes aplinkiniai bus pernelyg užsiėmę asmeninėmis problemomis.

OŽIARAGIS. Būsite labai užsiėmę, jei turite planų pasirodyti prieš publiką, vykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Visgi netikėtos kliūtys gali priversti jus koreguoti planus.

VANDENIS. Pinigų, mokesčių, pajamų deklaravimo klausimai bus ypač aktualūs. Regis, jums norėsis šį tą nuslėpti, arba taip sutvarkyti, kad turėtumėte kuo daugiau asmeninės naudos.

ŽUVYS. Gana prieštaringa diena. Fizinė veikla, gamyba, technika, cheminės medžiagos gali sukelti problemų sveikatai ir aplinkai. Kita vertus, jūsų kūrybingumas, fantazija, atjauta, socialinės ir medicininės pagalbos raiška kils lyg cunamis.

var pp_gemius_identifier = “d62VJgcWSb9bOO8w4YL5zpdS.IjIO6S5hOftyavtElf.t7″;
var pp_gemius_extraparameters = new Array(‘gemia=1’);
perform gemius_pending(i) ;
gemius_pending(‘gemius_hit’); gemius_pending(‘gemius_event’);
gemius_pending(‘pp_gemius_hit’); gemius_pending(‘pp_gemius_event’);
(perform(d,t) {attempt {var
gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l=”http”+((location.
protocol==’https:’)?’s’:”); gt.setAttribute(‘async’,’async’);
gt.setAttribute(‘defer’,’defer’);
gt.src=l+’://galt.hit.gemius.pl/xgemius.js’;
s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(doc,’script’);

window.dataLayer = window.dataLayer || [];

perform gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}

gtag(‘js’, new Date());
gtag(‘config’, ‘UA-115632319-1’);

© PanelėSource hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close