Entertainment

Artėjant vasarai: 6 madingiausi maudymosi kostiumėlių modeliai

Artėjant vasarai: 6 madingiausi maudymosi kostiumėlių modeliai


Artėjant vasarai: 6 madingiausi maudymosi kostiumėlių modeliai

MADA

2022-04-28 10:14:27

Orams šylant, vis dažniau susimąstome ir apie maudymosi sezoną. Kol vasara dar neatėjo, suskubk ieškoti maudymosi kostiumėlio – juk vasarą šis drabužis kone pati svarbiausia aprangos detalė!

Tad ateinančią vasarą pasipuošk madingiausiu maudymosi kostiumėliu ir kompleksai dėl kūno formų akimirksniu išgaruos. Būk atostogų princesė ir drąsiai pozuok vasariškoms asmenukėms.

Sportinio stiliaus maudymosi kostiumėliai

Sportinio stiliaus maudymosi kostiumėliai šiais metais itin aktualūs. Tokie maudymosi kostiumėliai yra subtilaus stiliaus, todėl vilkint juos galima eksperimentuoti su daugybe stilių. Tai puikus maudymosi kostiumėlio pasirinkimas atostogoms, nes kuomet būsi baseine ar prie jūros, tau tiesiog tereikės apsivilkti sijonėlį, šortukus ar kelnes ir atrodysi tarsi apsirengusi!

Romee Strijd

Romee Strijd

Vida Press

Raukiniai

Raukiniai yra romantiškas akcentas, kuris kiekvieną įvaizdį pakylės į aukštumas. Raukiniai yra puikus būdas pabrėžti savo raktikaulius bei juosmens liniją. Prognozuojama, kad šią vasarą maudymosi kostiumėlių su raukinukais vis daugės, ypač po to, kai Gigi Hadid juos aiškiai pavaizdavo savo naujoje kolekcijoje su Frankies Bikinis.

Romee Strijd

Romee Strijd

Vida Press

Blizgučiai

Jei kada nors norėjai žaižaruoti saulėje „Twilight“ stiliumi, blizgučių bikini tendencija įgyvendins šią svajonę. Kibirkščiuojantys bikiniai į maudymosi kostiumėlių mados paviršių pradėjo brautis jau praėjusią vasarą, o šį sezoną jie tikrai bus viena ryškiausių tendencijų. Blizgantis bikini pasižymi ypatingu tviskesiu, leidžiančiu padaryti puikias atostogų nuotraukas. Juos taip pat smagu puošti papuošalais ir jie puikiai tinkami ypatingiems renginiams, pavyzdžiui, mergvakariui paplūdimyje.

Blizgučiai

Blizgučiai

Vida Press

Maudymosi kostiumėliai su iškarpymais

Įžymybės šią tendenciją buvo pamėgusios prieš dešimt metų, o dabar jau žinome, kad Kim Kardashian yra linkusi į puoštis būtent tokiais bikiniais. Nors šis maudymosi kostiumėlis gali palikti rafinuotas įdegio linijas, jis taip pat pabrėžia smėlio laikrodžio kūno formą ir pritraukia daug dėmesio. Gali prireikti kelių bandymų, kad surastum tobulą iškirptą maudymosi kostiumėlio formą, guess kai ją rasi, ją dėvėsi pakartotinai.

Sarah Ellen

Sarah Ellen

Vida Press

Virvelės

Madistėms verta įsigyti virevelėmis puoštą bikinį. Toks atrodys prabangiai ir moderniai, ypač gražiai atrodys prie saulėje įrudusios odos. Atmink, ties kuria vieta bus daugiau virvelių, ten ir kryps aplinkinių žvilgsniai. Labai madingi suveržimais ties pilvo linija – jie pabrėžia liemenį ir atkreipia dėmesį į pilvo sritį. Be to, virvelės optiškai liaunina kūną.

Virvelės

Virvelės

Vida Press

Balta spalva

Balta spalva tinka tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms, tad jei nori atrodyti ne tik madingai, guess ir vasariškai, gaiviai, nedvejodama matuokis baltos spalvos bikinį. Madingi patys įvairiausi: minimalistiniai, tarytum savadarbiai nerti, sportinio stiliaus ar romantiški su raukiniais ties viršutine dalimi. Privaloma detalė vilkinčioms baltą bikinį – gėlės plaukuose.

Balta spalva

Balta spalva

Vida Press

var pp_gemius_identifier = “d62VJgcWSb9bOO8w4YL5zpdS.IjIO6S5hOftyavtElf.t7″;
var pp_gemius_extraparameters = new Array(‘gemia=1’);
perform gemius_pending(i) perform() ;;
gemius_pending(‘gemius_hit’); gemius_pending(‘gemius_event’);
gemius_pending(‘pp_gemius_hit’); gemius_pending(‘pp_gemius_event’);
(perform(d,t) {strive {var
gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l=”http”+((location.
protocol==’https:’)?’s’:”); gt.setAttribute(‘async’,’async’);
gt.setAttribute(‘defer’,’defer’);
gt.src=l+’://galt.hit.gemius.pl/xgemius.js’;
s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(doc,’script’);

window.dataLayer = window.dataLayer || [];

perform gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}

gtag(‘js’, new Date());
gtag(‘config’, ‘UA-115632319-1’);

© PanelėSource hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close