Sports

Apie finalą jau galvojantis Atamanas: „Barcelona“ turėtų mūsų bijoti“ / Naujienos

Stambulo „Anadolu Efes“ žengė į Eurolygos finalo ketvertą, kuriame bandys apginti titulą, o prieš jį pasitikėjimo savo jėgomis neslepia klubo vairininkas Erginas Atamanas.

Rungtynių žaidėjas
Tibor  Pleiss

EFF

37

Tibor Pleiss

Taškai 25
Taiklumas 8-9
Atkovoti kamuoliai 6
Rezultatyvūs perdavimai 0

Turkas pasidžiaugė klubo nuoseklumu pastaraisiais metais, tačiau nežada apsiriboti tik patekimu į finalo ketvertą.

„Taip, patekome tris kartus paeiliui į Eurolygos finalo ketvertą, – spaudos konferencijoje po pergalės prieš Milano „Armani Exchange“ kalbėjo Atamanas. – Suradome stabilumą, žaisdami praktiškai su tais pačiais žaidėjais ketverius metus. Bet čempionams, grįžtantiems į finalo ketvertą, tokio pasiekimo neužtenka. Turime laimėti titulą.“

„Vis dėlto šiais Turkijos ekonomikai sunkiais laikais nėra lengva palaikyti sportą ir krepšinį, todėl noriu pasveikinti visą organizaciją, – tęsė turkas. – Ši komanda atnaujino visų meilę krepšiniui ir kiekvienas turėtų didžiuotis. Mes žaidžiame pilnose arenose ir tai yra nuostabiausias dalykas.“

Pusfinalyje „Anadolu Efes“ susitiks su „Monaco“ ir Pirėjo „Olympiakos“ serijos laimėtoja. Pastaroji pirmauja 2-1 ir būtent graikų iššūkio Atamanas laukia finalo ketverte Belgrade.

„Manau, kad „Olympiakos“ bus mūsų kitas varžovas. „Monaco“ praėjusiose rungtynėse pabaigoje atliko nuostabų spurtą, wager Alpha Diallo yra traumuotas, o jis labai svarbus. „Monaco“ bus sunku laimėti, jei Diallo negrįš“, – tikino Atamanas.

Atamanas išliko ištikimas sau ir drąsiai kalbėjo apie galimą finalą, įspėdamas „Barceloną“, su kuria norėtų susitikti.

„Kuomet aš buvau išvarytas iš mačo Barselonoje, su manimi nebuvo tinkamai elgiamasi ir todėl tribūnoms iškėliau rankas į viršų, – prisiminė Atamanas. – Dėl to buvau daug kritikuojamas, daugelis nepalaikė tokio mano elgesio. Bet ten buvo paslėpta žinutė, kuri yra skirta šiai dienai. Dabar „Barcelona“ turi laukti mūsų ir tikiuosi, kad su ja susitiksime finale.

Tie, kurie laimėjo prieš mus per pratęsimą, dabar turėtų mūsų bijoti. Važiuojame į finalo ketvertą apginti titulo.“

Eurolygos finalo ketvertas Belgrade vyks gegužės 19-21 dienomis.Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close