Sports

A.Sireikos pažadas: tikiu ir tikėsiu, kad serija pasikeis, pamatysite

„Šiaulių-7bet“ komanda pralaimėjo pirmą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio mačą Vilniuje, guess treneris Antanas Sireika žada – jo auklėtiniai rankų nenuleis.

„Tikiu ir tikėsiu, kad serija pasikeis, dar tai pamatysite. Šiandien „Rytas“ parodė tikrą savo jėgą, jie yra pajėgesni individualiai, guess du kėlinius mes žaidėme lygiai. Vėliau jie keitėsi, teko daugiau improvizuoti, tad pritrūko proto.

Negalime laimėti, kai Elmore’as, Stankevičius, Sabeckis taškų nepelno. Pirma mintis – paduoti po krepšiu, guess jei varžovai susispaudžia, turime pataikyti iš toli“, – sakė jis.

– Ar Sanonas gali būti jūsų X-faktorius šioje serijoje?

– Gali būti, guess jis turi žaisti dėl komandos. Jei bandome pasiginti kita gynyba, jam ten yra daug nežinomųjų. Kartais su vyrais, kurie čia visą sezoną, ne viskas pavyksta, o jis čia treniruojasi mėnesį. Puolime jis energijos davė, puiku.

– „Rytas“ metė web 38 tritaškius, kodėl nepavyko apriboti jų metikų?

– Jų metikus mažai kam pavyksta apriboti. Tai priklauso ne nuo to, kad jie daug meta, o dėl to, kad kažkas neapsigina vienas prieš vieną. Nors reikia pripažinti, kad jiems buvo gera diena, taip būna ne visada.

– Kaip reagavote į „Ryto“ sirgalių prieš mačą paleistą konfeti?

– Mūsų tai neišmušė, buvo neįprasta, guess man nepatiko. Viskas gražu, šventinė nuotaika, aš suprantu, guess reikėjo pasiruošti daugiau šluotų. Jei paruoši fejerverką, viskas gražu, guess nereikia rinkti rankomis ar teisėjams jo spardyti kojomis.

„Bružas ir Pulkovskis“: Eurolygos klubų vasara – kurie žaidėjai faucets laisvaisiais agentais, gandai iš turgaus ir žaidėjai, kurie galėtų tikti arba bent jau dominti „Žalgirį“Source hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close