Sports

85 naudingumo balus surinkęs trio garantavo „Nevėžio“ triumfą / Naujienos

Amaras Sylla, Svenas Smaijlagičius ir Rihards Kuksiks kartu surinko 63 taškus, o jų vedama Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-20) komanda LKL mače svečiuose iškovojo pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Gedimino Petrausko auklėtiniai 97:86 (27:18, 20:25, 27:17, 23:26) įveikė Prienų „Labas GAS“ (3-25) klubą, kuris patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės.

Jau dabar aišku, kad Prienų klubas reguliariajame sezone užims paskutinę, vienuoliktą vietą. Tuo metu Kėdainių klubas dar turi galimybę pakilti iš dešimtos į devintą poziciją.

Kėdainių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Amaras Sylla, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 25 taškai (10/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 36 naudingumo balai.

Sylla sužaidė rezultatyviausias karjeros LKL rungtynes (prieš tai buvo įmetęs 24 taškus), o iki naudingiausių buvo šalia – aukštaūgis žaidžiant su ta pačia Prienų komanda buvo surinkęs 37 efektyvumo balus.

Kėdainių komandoje puikiai žaidė ir kiti legionieriai. Svenas Smajlagičius surinko 20 (4/6 dvit., 3/7 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą, o Rihards Kuksiks – 18 taškų (4/9 trit.,), 7 sugriebtus kamuolius ir 28 naudingumo balus.

Prienų komandai Rapolas Ivanauskas per 31 minutę pelnė 12 taškų (6/7 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Labas GAS“: Ivanas Perasovičius (4/6 dvit., 2/4 trit., 3 per. kam.) ir Ignas Sargiūnas (3/8 trit.) po 15, Erikas Venskus 14 (2/2 trit., 2 blok.), Rapolas Ivanauskas 12 (6/7 dvit., 12 atk. kam.), Tahjus Eaddy 8, Justinas Jogminas ir Giedrius Stankevičius (1/5 trit.) po 7.

„Nevėžis“: Amaras Sylla 25 (10/11 dvit., 11 atk. kam., 2 blok., 4 kld., 36 naud.), Svenas Smajlagičius 20 (4/6 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd.), Rihards Kuksiks 18 (4/9 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 28 naud.), Marius Valinskas (0/5 trit., 10 rez. perd.), Ugnius Jaruševičius ir Domantas Vilys po 7.