Entertainment

6 įsimintiniausi Rihanna nėštumo įvaizdžiai

6 įsimintiniausi Rihanna nėštumo įvaizdžiai


6 įsimintiniausi Rihanna nėštumo įvaizdžiai

MADA

2022-03-31 14:08:08

Populiarioji atlikėja ir kosmetikos prekinio ženklo „Fenti Beauty” įkūrėjaRihanna nudžiugino savo gerbėjus sausio mėnesį paskelbusi, kad laukiasi pirmojo kūdikio su repo žvaigžde A$AP Rocky.

Vos per kelias savaites Rihanna tapo netradicinio ir seksualaus motinystės stiliaus čempionė, pasirodydama įvairiuose madų šou, makiažo pristatymuose ir kituose spalvinguose renginiuose su savo pilvuku. Pateikiame tau pačius įsimintiniausius Rihanna įvaizdžius, kuriuos garsiai aptarinėjo visas pasaulis.

1. Pirmasis Rihanna, kaip nėštukės, debiutas viešumoje buvo vasario mėnesį. Tą mėnesį atlikėja buvo nufotografuota su nėščiosios pilvuku Niujorko Harlemo rajone, lydima savo draugo ASAP Rocky. Atlikėją fotografavo garsenybių fotografas Miles Diggs. Nuotraukoje matyti professional atsagstytą rausvą paltą kyšantis apnuogintas žvaigždės pilvas.

2. Po keletos savaičių Rihanna dalyvavo renginyje Los Andžele, kur buvo pristatyta naujausia jos pačios kosmetikos „Fenti Beauty” linija. Šiam svarbiam įvykiui, kurio, ne paslaptis, laukė visas pasaulis, Rihanna pasirinko iš tiesų atvirą ir blizgantį kultinių mados namų „The Attico” drabužių ansamblį. Prie jo atlikėja priderino ametistais ir deimantais puoštus „Chopard” auskarus, „Messika” žiedus su deimantais bei pitono odos raštais margintus „Manolo Blahnik” sandalus.

Rihanna

Rihanna

Vida Press

3. Kiek vėliau Rihanna kartu su antrąja puse pasirodė Paryžiaus mados savaitėje, kur porą kaipmat apsupo fotografai. Paparaciai stengėsi įamžinti Rihanną, kuri mados renginiui pasirinko pavasarine gaiva alsuojantį drabužių ansamblį – odinę, vis labiau ryškėjantį pilvuką aptempiančią suknelę bei rausvus verstos odos kailinius. Įvaizdį Rihanna pagyvino pastelinių atspalvių akių makiažu bei tviskiais aksesuarais.

Rihanna

Rihanna

Vida Press

4. Prieš keletą dienų Rihanna dalyvavo „Oskarų“ įteikimų vakarėlyje „Chateau Marmont“ viešbutyje Los Andžele, kur pasirinko dar vieną neįprastą būsimos mamos aprangą. Į vakarėlį jį atvyko apsirengusi permatoma palaidine. Prie aprangos buvo priderintos juodos pirštinės bei stilingi aksesuarai. Jos spindinčią veido odą papildė dūminis akių makiažas.

Rihanna

Rihanna

Vida Press

5. Rihanna taip pat dalyvavo ir renginyje, kuriame buvo minimas jos prekės ženklo „Fenty Beauty“ pristatymas Los Andžele. Dainininkė visus nustebino savo tviskia, sidabrine apranga. Rihanna šiam pasirodymui viešumoje pasirinko savo pamėgto prekinio ženklo „Coperni“ aprangą, kuri buvo sudaryta iš sidabro spalvos palaidinės ilgomis rankovėmis, juosiančiomis krūtinę bei tviskančio sijono.

6. Paskutinis, tačiau ne ką mažiau įsimintinas Rihanna įvaizdis buvo įamžintas atlikėjai keliaujant vakarieniauti su savo antrąją pusę. Tą kartą vakarui mieste Rihanna pasirinko kailinės palaidinės su gilia iškirpte bei kailinių su džinsiniais motyvais ansamblį. Aprangą papildė taip mėgstamas Rihanna aksesuaras – sportinė kepurė su logotipu.

var pp_gemius_identifier = “d62VJgcWSb9bOO8w4YL5zpdS.IjIO6S5hOftyavtElf.t7″;
var pp_gemius_extraparameters = new Array(‘gemia=1’);
operate gemius_pending(i) operate() ;;
gemius_pending(‘gemius_hit’); gemius_pending(‘gemius_event’);
gemius_pending(‘pp_gemius_hit’); gemius_pending(‘pp_gemius_event’);
(operate(d,t) {strive {var
gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l=”http”+((location.
protocol==’https:’)?’s’:”); gt.setAttribute(‘async’,’async’);
gt.setAttribute(‘defer’,’defer’);
gt.src=l+’://galt.hit.gemius.pl/xgemius.js’;
s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(doc,’script’);

window.dataLayer = window.dataLayer || [];

operate gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}

gtag(‘js’, new Date());
gtag(‘config’, ‘UA-115632319-1’);

© PanelėSource hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close